Rüyada oğlunu kefenlemek

Rüyada oğlunu kefenlemek kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, dostların ve arkadaşların vefasızlığı ile karşılaşılacağına, rütbesinin yükseleceğine, güç ve kudret kazanacağına, eşyaların yenileneceğine, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, çok büyük mutluluk yaşanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine alamet eder.

Rüyada oğlunu kefenlemek gördüyseniz:

  • Beklenmedik kaynaklardan ani kazançlar veya karlı alışverişler söz konusu olabilir.

Rüyada oğlunu bulamamak yeni bir şehre yerleşileceğine, onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlunu sevmek atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, insanlar tarafından tanınan biri olacağına inanılır.

Rüyada oğlunu öldürmek yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlunu öpmek işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlunu tokatlamak sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine delalettir.

Rüyada oğlunu kurtarmak gönlünce bir hayata kavuşacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada oğlunu korumak herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada oğlunu kefenlemek olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments