Rüyada oğlundan altın almak

Rüyada oğlundan altın almak rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına, hem mal ve para kaybedeceğine, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, hakkında iyi yorumlar yapılacağına alamet eder.

Rüyada oğlundan altın almak gördüyseniz:

  • Teklifleri geri çevirmenin size bir yararı yoksa, ortamı germemek için kabul etmek daha doğru olabilir.

Rüyada oğlundan altın almak başarıları ile konuşulacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlundan ayrıldığını görmek ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına rivayet eder.

Rüyada oğlundan hediye almak deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, zor günlerini arkasında bırakacağına inanılır.

Rüyada oğlundan para almak maddi sıkıntılardan kurtulmaya, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada çeyrek altın ve yarım altın görmek ruhen ve bedenen yenileneceğine, kötü günlerin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada altın çeyrek altın görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada altın altın bulmak maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine ve zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada altın bilezik altın yüzük görmek sevineceğine, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments