Rüyada nikah fotoğrafı görmek

Rüyada nikah fotoğrafı görmek verilen sözlerin tutulacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, günahtan kaçınarak yaşayacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, çok zor durumlarla ve sıkıntılı olaylar ile karşı karşıya kalacağına işarettir.

Rüyada nikah fotoğrafı gördüyseniz:

  • Terazi erkeğiyseniz arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz.

Rüyada nikah fotoğrafı görmek kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada fotoğrafı görmek eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada cami fotoğrafı çekmek özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, rakiplerini geride bırakacağına alamet eder.

Rüyada düğün fotoğrafı görmek sağlık problemleri yaşamayacağına, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada asker fotoğrafı görmek değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, içinin ve kafasının da rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deniz fotoğrafı çekmek kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, işindeki kısmetin ve şansın eskisi gibi yaver gitmeyeceğine alamet eder.

Rüyada nişan fotoğrafı görmek samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine işaret eder.

Rüyada insan fotoğrafı görmek bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments