Rüyada nehirde boğulan birini kurtarmak

Rüyada nehirde boğulan birini kurtarmak çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nehirde boğulan birini kurtarmak gördüyseniz:

  • Sağlık, hukuk, resmi kuruluşlarla ilgili anlaşmalar veya bazı evrak işleri başlıkları altında toplanabilecek konuların hafife alınmaması gerekiyor.

Rüyada nehirde boğulan birini kurtarmak uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada nehirde boğulan birini görmek kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada selde boğulan birini kurtarmak bekar ise evleneceğine, birbirlerine her konuda destek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada boğulan birini kurtardığını görmek gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine inanılır.

Rüyada havuzda boğulan birini görmek hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına delalettir.

Rüyada denizde boğulan birini kurtardığını görmek kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada suda boğulan birini kurtardığını görmek hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada boğulan birini kurtarmak kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına, onunla bir ömür mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments