Rüyada namaz terliği görmek

Rüyada namaz terliği görmek parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine, kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, yeni bir sorumluluk altına gireceğine tabir olunur.

Rüyada namaz terliği gördüyseniz:

  • Değişimden hoşlanmıyor ya da değişikliğe karşı çıkıyor olabilirsiniz.

Rüyada namaz terliği görmek hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına delalet etmektedir.

Rüyada pembe ev terliği görmek dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bayan terliği giymek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüyada ayağındaki terliği kaybetmek bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine delalettir.

Rüyada banyo terliği görmek kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada içeri terliği görmek dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ev içi terliği görmek geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaybolan terliği aramak geçimin kolaylaşacağına, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments