Rüyada namaz kılmak ve bitirmek

Rüyada namaz kılmak ve bitirmek plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, aklına giren şeytana uyacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, saygınlığına da saygınlık katacağına, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, böylece hayatının kolaylaşacağına, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada namaz kılmak ve bitirmek gördüyseniz:

  • İhmalkarlığınız maddi kayıplara neden olabileceği gibi olası kazançları kaçırmanızla da sonuçlanabilir.

Rüyada babayla namaz kılmak atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada insanlarla namaz kılmak geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada kabede namaz kılmak rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uygunsuz namaz kılmak sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına delalet eder.

Rüyada ateşte namaz kılmak işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bütçesinin genişleyeceğine rivayet eder.

Rüyada tuvalete namaz kılmak ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke işarettir.

Rüyada kumsalda namaz kılmak ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada mescidde namaz kılmak borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm rüyamda öğle namazı vakti girmiş ama disardayim iki karton bulup seriyorum sokağın kenarında kılıyorum polisler bı suçluyu ariyolar yüzüme bakıp gidiyorlar hayır olsun inşallah

Betül

Allah razı olsun