Rüyada mor rengi görmek

Rüyada mor rengi görmek hafif ve iyi hissedeceğine, hayırlı kapıların açılacağına, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, çıkmaza gireceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, rahatının bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada mor rengi gördüyseniz:

  • Planlarınızı uygulamaya koyabilir, eksikleri veya ucu açık kalmış konuları tamamlayabilirsiniz.

Rüyada mor rengi görmek işinde büyük başarı elde edeceğine, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada mor rengi elbise görmek daha fazlası olsun diye değil, allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine delalet eder.

Rüyada sarı rengi görmek yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine alamet eder.

Rüyada gri rengi görmek hastalıkların biteceğine, alkış alacağına ve itibar göreceğine delalet eder.

Rüyada krem rengi görmek kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, kalbindeki kuşkulardan arınacağına delalet etmektedir.

Rüyada karamel rengi görmek huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine delalettir.

Rüyada pudra rengi görmek malından ve parasından ziyan edeceğine, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine delalettir.

Rüyada erguvan rengi görmek insanların saygısının kazanılacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, yaşadığı yerin güzelleşeceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments