Rüyada mor örtü takmak

Rüyada mor örtü takmak dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, servet sahibi olacağına, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, işlerinde başarı elde edeceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, yaşamın daha kolay hale geleceğine, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına yorulur.

Rüyada mor örtü takmak gördüyseniz:

  • Herkes sizin kadar hızlı hareket etmiyor ya da edemiyor olabilir.

Rüyada mor örtü takmak rahatlığa ereceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada mor örtü görmek bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına işarettir.

Rüyada örtü işlemek ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına işaret eder.

Rüyada örtü dağıtmak allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, tersliklerin yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada örtü yıkamak işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine işarettir.

Rüyada parlak örtü görmek keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada turuncu örtü görmek huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil örtü örtmek kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments