Rüyada mideden ameliyat olmak

Rüyada mideden ameliyat olmak kendi ekmek teknesine sahip olacağına, rakiplerin teker teker alt edileceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, zor durumlarda kalacağına, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine alamet eder.

Rüyada mideden ameliyat olmak gördüyseniz:

  • Bazı durum veya ilişkiler daha fazla anlayışlı olmayı, daha fazla sevgiyi veya daha akıcı diyaloğu hak ediyor olabilir.

Rüyada mideden ameliyat olmak sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine tabir olunur.

Rüyada mideden vurulmak şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mideden bıçaklanmak hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada mideden hasta olmak yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına delalettir.

Rüyada mideden ip çıkarmak rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada ameliyat görmek yeni bir arkadaşlık kurulacağına, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine delalet eder.

Rüyada ameliyat olmak evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına, çok iyi mevkilere geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ameliyat beklemek stresini atacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments