Rüyada mezarlıkta meyve toplamak

Rüyada mezarlıkta meyve toplamak kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, yeni işler peşinde koşulacağına, kendisini de, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine rivayet eder.

Rüyada mezarlıkta meyve toplamak gördüyseniz:

  • Bazı kişileri bazı konularda bilgilendirmek, uyarmak ya da tavsiyelerde bulunmak isteyebilirsiniz.

Rüyada mezarlıkta meyve toplamak yetkili bir göreve atanacağına, gitmediği yerlere gideceğine rivayet eder.

Rüyada mezarlıkta meyve yemek maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine işarettir.

Rüyada mezarlıkta meyve ağaçları görmek kötü niyetli bir kişinin başa açacağı bela yüzünden uzun süre sorunlarla boğuşulacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına işarettir.

Rüyada mezarlıkta meyve görmek yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada meyve bahçesinden meyve toplamak kişinin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine delalettir.

Rüyada meyve içinde meyve görmek yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine ve bu sebeple rüya sahibinin kendisinin atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına delalettir.

Rüyada meyve bahçesinde meyve yemek huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, rahat ve güzel günler geçireceğine ve bu durumun geçici değil, bir ömür olacağına inanılır.

Rüyada mezarlıkta koşmak alacağı diğer ihtarlar sonrasında ise işten çıkarılmasının gündeme geleceğine, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments