Rüyada mezarlığa selam vermek

Rüyada mezarlığa selam vermek kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, elinin bollaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, hayatının adeta cennete döneceğine, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine delalet eder.

Rüyada mezarlığa selam vermek gördüyseniz:

  • Mevcut bazı konularda belli bir ilerleme kaydetmek üzeresiniz.

Rüyada mezarlığa selam vermek onları rahat ettireceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına delalet eder.

Rüyada mezarlığa ev yapmak elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine tabir olunur.

Rüyada mezarlığa girmemek geleceğin güzel olacağına, hem moral hem de çareler bulacağına tabir olunur.

Rüyada mezarlığa yatmak kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada mezarlıga bakmak haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada mezarlığa koşmak sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada mezarlığa uçmak alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, değerli gayrimenkullere sahip olunacağına işarettir.

Rüyada mezarlığa çiçek dikmek saygın biri haline geleceğine, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments