Rüyada mezarın üstüne su dökmek

Rüyada mezarın üstüne su dökmek çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, şükrederek yaşayacağına, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada mezarın üstüne su dökmek gördüyseniz:

  • Biraz azimle çok yol alacaksınız.

Rüyada mezarın üstüne basmak zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyada mezarın üstüne su dökmek maddi ve manevi olarak zararlar edileceğine, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarın üstüne toprak atmak ömür boyu başarılı olacağına, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada mezarın üstüne çiçek dikmek herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezarın üstüne uzanmak yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına yorulur.

Rüyada mezarın üstüne çıkmak maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, öz güveninin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezarın ustune yatmak güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, hayatının zorlaşacağına tabir olunur.

Rüyada mezarın üstüne düşmek çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına,sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments