Rüyada mezardan define çıkarmak

Rüyada mezardan define çıkarmak istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, inanca ve cesarete sahip olacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına, özgüveninin yerine geleceğine, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına, kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına tabir olunur.

Rüyada mezardan define çıkarmak gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vermekten veya sert cevaplardan kaçınmalısınız.

Rüyada mezardan define çıkarmak yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada define bulmak sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada define satmak maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine işaret eder.

Rüyada mezarda define aramak başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada define işareti görmek sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada altın define görmek yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tarlada define bulmak çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, önündeki engelleri aşamayacağına delalettir.

Rüyada denizden define çıkarmak evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments