Rüyada mezarda ölmüş birini görmek

Rüyada mezarda ölmüş birini görmek kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, çok güzel günler ile karşılaşacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarda ölmüş birini gördüyseniz:

  • Ailenizde bazı konularda alınacak ortak kararlarla yeni birtakım değişikliklere gidilebilir.

Rüyada mezarda ölmüş birini görmek ruhsal olarak zarara uğranacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini mezarda görmek atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birini mezarda canlı görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, kısmetinin hep açık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş anneyi mezarda görmek işlerinin kapanacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezarda yatan birini görmek maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, ferah düzeyinin yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş babayı mezarda görmek bir bebek sahibi olacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birini mezarda görmek hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, hayırlı bir yuva kuracağına delalet eder.

Rüyada mezarda birini görmek çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, büyük bir tartışma yaşamak sorunda kalacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments