Rüyada mezarda kalabalık görmek

Rüyada mezarda kalabalık görmek onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, galibiyet kazanacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezarda kalabalık gördüyseniz:

  • Küçük hatalarınız, farkına varmadan söyleyebileceğiniz bir, iki ufak söz ya da kırıcı davranış sonradan sizin aleyhinize olabilir.

Rüyada mezarda kalabalık görmek sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına inanılır.

Rüyada mezarda gömülmek kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına delalet eder.

Rüyada mezarda kaybolmak sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına işaret eder.

Rüyada mezarda dolaşmak kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada mezarda okumak işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine alamet eder.

Rüyada mezarda ev görmek itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına, çok daha iyi koşullara sahip olacağına yorulur.

Rüyada mezarda su görmek borçlarının kapanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına işarettir.

Rüyada mezarda gelinlik görmek saygı değer bir konuma çıkacağına, karlı işler yapacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments