Rüyada mezara dokunmak

Rüyada mezara dokunmak evinin geçiminin zorlaşacağına, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına inanılır.

Rüyada mezara dokunmak gördüyseniz:

  • Planlarınızı meslektaşlarınızla paylaşmamalısınız.

Rüyada mezara görmek çok sevineceği olaylar yaşayacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına delalettir.

Rüyada mezara tükürmek itibar kaybedeceğine ve dışlanmasına neden olacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına inanılır.

Rüyada mezara saklanmak kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına işarettir.

Rüyada mezara sığmamak sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, düşmanlarını alt edeceğine ve bu sayede önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına alamet eder.

Rüyada mezara yatmak geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezara gömmek girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine delalettir.

Rüyada mezara dokunmak aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezara çiçek bırakmak yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments