Rüyada meslek sahibi olmak

Rüyada meslek sahibi olmak beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, dertlerin biteceğine, sevinçli haberler alınacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, erken evlilik yapacağına, eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına, istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, dikkat çekeceğine rivayet eder.

Rüyada meslek sahibi olmak gördüyseniz:

  • Dikkatsiz olmanız veya gerçeklikten uzak düşünceler içerisine girmeniz önemli sonuçlar doğurabilir.

Rüyada meslek sahibi olmak insanlardan uzaklaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine alamet eder.

Rüyada meslek değiştirmek eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına yorulur.

Rüyada meslek seçmek helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına yorulur.

Rüyada meslek görmek yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada meslek kazanmak sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, nice noksanlık içinde olduğuna işaret eder.

Rüyada iş sahibi görmek haksızlığa uğranacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine inanılır.

Rüyada meslek öğrenmek zenginlik elde edeceğine, lüks içinde olacağına, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada han sahibi olmak berekete ve zenginliğe ulaşacağına, hoşluklarla karşılaşacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments