Rüyada merdivenden hızla çıkmak

Rüyada merdivenden hızla çıkmak yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, küslerin ve kırgınların barışacağına, yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine, ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, elin bollaşacağına, maddi sıkıntıların biteceğine alamet eder.

Rüyada merdivenden hızla çıkmak gördüyseniz:

  • Yapılacak bir yol un ya da seyahatin eğitim, iş veya kişisel gelişim anlamında olumlu etkileri olabilir.

Rüyada merdivenden hızla çıkmak iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına tabir olunur.

Rüyada merdivenden hızla inmek sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına tabir olunur.

Rüyada hızla merdivenden inmek kasasının da gittikçe ağırlaşacağına, çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada hızla yükselmek kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada hızla gökyüzüne çıkmak problemleri teker teker çözeceğine, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada hızla akan su görmek ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, kişinin davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hızla merdiven çıkmak eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, istek ve arzularının gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada hızla giden araba görmek sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments