Rüyada merdivenden aşağı bakmak

Rüyada merdivenden aşağı bakmak büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına, her zaman haklının yanında olacağına, ettiği dualar sayesinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada merdivenden aşağı bakmak gördüyseniz:

  • İyi bir girişimci olarak görünebilirsiniz.

Rüyada merdivenden aşağı bakmak gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine yorulur.

Rüyada merdivenden aşağı düşmek daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada merdivenden aşağı inmek darlanacağına, huzurunu kaybedeceğine, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada merdivenden aşağı koşmak yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, bu durumla doğru orantılı olarak da getiri sağlayacağına, yeni şeyler keşfedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada merdivenden aşağı atlamak kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına yorulur.

Rüyada dik merdivenden aşağı inmek çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada arabayla aşağı inmek neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada evden aşağı düşmek uzun uzun dalıp gideceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments