Rüyada melekler tarafından korunmak

Rüyada melekler tarafından korunmak gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, hayırlı ve güzel haberler alacağına, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların biraraya geleceğine delalettir.

Rüyada melekler tarafından korunmak gördüyseniz:

  • Olmasını çok istediğiniz şeyleri elde etmenize yardım edebilecek ilginç olaylar yaşanabilir.

Rüyada melekler tarafından korunmak sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, hayırlı bir karar verileceğine işarettir.

Rüyada küçük melekler görmek ters giden işlerin de düzeleceğine, elindekileri de yitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada at tarafından ısırılmak rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine yorulur.

Rüyada at tarafından tekmelenmek iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada vampirler tarafından kovalanmak birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına delalet eder.

Rüyada düşman tarafından kovalanmak malın ve paranın da arttıkça artacağına, daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına işaret eder.

Rüyada biri tarafından kucaklanmak beklenilen takdiri alacağına, azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadın tarafından yıkanmak ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments