Rüyada mavi yıldız görmek

Rüyada mavi yıldız görmek üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada mavi yıldız gördüyseniz:

  • Herşeyin fazlası bir arkadaşınızla, sevdiğiniz kişiyle ya da bir akrabanızla problemler yaşamanıza neden olabilir.

Rüyada mavi yıldız görmek eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada yıldız almak yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, üzüleceğine, yıpranacağına delalet eder.

Rüyada üç yıldız görmek gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada ay ve yıldız görmek hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yildiz kaymasini görmek canını sıkan şeyleri yeneceğine, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına inanılır.

Rüyada karanlıkta yıldız görmek ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yerde yıldız görmek hemen ardından kendisini, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, kısmetlerinden olacağına yorulmaktadır.

Rüyada parlayan yıldız görmek dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments