Rüyada mavi türban görmek

Rüyada mavi türban görmek çok iyi giden işlerin duracağına, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine yorulur.

Rüyada mavi türban gördüyseniz:

  • Hayal kırıklığı yaratabilecek plan ya da projelerle ilgilenirken dahi liderlik pozisyonunuzu korumanızda fayda var.

Rüyada mavi türban görmek dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına yorulur.

Rüyada mavi türban takmak eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı türban takmak karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine işaret eder.

Rüyada beyaz türban görmek yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada arkadaşının türban taktığını görmek faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada türban çıkarmak çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine, çok güzel gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil türban görmek rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz türban takmak kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, kalben çok rahat edileceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments