Rüyada mavi topuklu ayakkabı almak

Rüyada mavi topuklu ayakkabı almak bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, insanlara yol göstereceğine, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi topuklu ayakkabı almak gördüyseniz:

  • Bitmek üzere olan ya da bitmiş gözüyle baktığınız işlerin aniden bozulabilir.

Rüyada mavi topuklu ayakkabı almak sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi topuklu ayakkabı giydiğini görmek maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada mavi topuklu ayakkabı giymek ailenin büyüyeceğine, kısa sürede evlat sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi topuklu ayakkabı görmek çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine, makam edineceğine rivayet eder.

Rüyada topuklu mavi ayakkabı görmek birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına yorulur.

Rüyada topuklu ayakkabı aramak işinin başına geçeceğine, zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına işaret eder.

Rüyada siyah topuklu ayakkabı aramak rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, hayırlı bir kısmet çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ince topuklu ayakkabı giymek az çalışarak çok gezeceğine, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments