Rüyada mavi minder görmek

Rüyada mavi minder görmek işlerin çok iyi bir hale geleceğine, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine, eşiyle bahtiyar olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi minder gördüyseniz:

  • Bazı konularda kapılacağınız çelişkiler, huzursuz bir yapı sergilemenize sebep olabilir.

Rüyada mavi minder görmek inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bu kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına delalet eder.

Rüyada minder yapmak huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, sevdiğini söyleyeceğine delalet eder.

Rüyada minder dikmek işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada minder görmek bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, şansının bahtının açılacağına inanılır.

Rüyada yeşil minder görmek sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, başarısızlığa düşeceğine delalettir.

Rüyada kirli minder görmek zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine yorulur.

Rüyada sünger minder görmek bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine işaret eder.

Rüyada beyaz minder görmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm rüyamda baktığım çocuğun annesi bana iki üç tane mavi minder getiriyor tamda bırakmak istediğim bir zamanda gördüm hayır olsun inşallah

Betül

Amin inşallah Allah razı olsun