Rüyada markette alışveriş yaptığını görmek

Rüyada markette alışveriş yaptığını görmek iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, borçların yakın zaman içinde biteceğine, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada markette alışveriş yaptığını gördüyseniz:

  • Kafanızı takmayın.

Rüyada markette alışveriş yaptığını görmek aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine ve huzurunun bozulacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada markette alışveriş yapmak rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, aydınlık bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada alışveriş yaptığını görmek çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine alamet eder.

Rüyada başkasının alışveriş yaptığını görmek çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, sıkıntılara neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kıyafet alışveriş yaptığını görmek iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, kısmetinin açılacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada birinin alışveriş yaptığını görmek büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pazardan alışveriş yaptığını görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, malını ve parasını kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yiyecek alışveriş yaptığını görmek geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments