Rüyada lokma dağıtmak

Rüyada lokma dağıtmak yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, huzur içinde yatacağına, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada lokma dağıtmak gördüyseniz:

  • Ay, evinizle ilgili bazı şeylerin ön plana çıkmasını da sebep olabilir.

Rüyada lokma dağıtmak keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, büyük işlere girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada lokma vermek sıkıntı ile geçimini sağlamaya, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağızda lokma görmek doğru olanı seçeceğine, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ağzında lokma görmek hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, dinini yaşayacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada lokma tatlı görmek elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, adını aklamayı başaracağına alamet eder.

Rüyada lokma döküldüğünü görmek sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine inanılır.

Rüyada büyük lokma yemek yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, halinin iyi olduğuna alamet eder.

Rüyada lokma dökmek duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, çok büyük zararlar edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments