Rüyada limon sattığını görmek

Rüyada limon sattığını görmek kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, işlerinde verimsiz hale geleceğine, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına tabir olunur.

Rüyada limon sattığını gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki bazı kişilerin asıl niyeti farklı olabilir, kulaklarınızı açmanızda fayda var.

Rüyada limon sattığını görmek onu isyan noktasına getireceğine, galibiyet kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada limon ağacından limon koparmak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine işarettir.

Rüyada limon ağacından limon toplamak hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada limon ve limon ağacı görmek kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kasasının ağırlaşacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine delalettir.

Rüyada ev sattığını görmek çok büyük zorluklar çekeceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına delalet eder.

Rüyada su sattıgını görmek kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada buğday sattığını görmek yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine, elini attığı her işi yerine getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ekmek sattığını görmek sevdiği kişiden de ayrılacağına, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments