Rüyada leğende hamur yoğurmak

Rüyada leğende hamur yoğurmak aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine, ticaret ehli olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, karlı ortaklıklara gireceğine, makam sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada leğende hamur yoğurmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler gerçekten sıkıntı verebilir ya da yıpratıcı olabilir.

Rüyada leğende hamur yoğurmak aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına delalet eder.

Rüyada legende hamur görmek çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada leğende yemek görmek keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada leğende çamaşır görmek güzel gelişmeler yaşanacağına, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada leğende ayak yıkamak neşeyi ve sağlığı bulacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına delalet eder.

Rüyada leğende oturmak sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, sorunların günden güne artacağına rivayet eder.

Rüyada leğende yıkanmak yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, yaşadığı hayatın ve allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine işarettir.

Rüyada leğende çamaşır yıkamak kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments