Rüyada lamba kırmak

Rüyada lamba kırmak işlerinin açılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, isyan edeceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada lamba kırmak gördüyseniz:

  • Zamanı doğru kullanmalısınız.

Rüyada lamba kırmak kişinin maddi olarak kayba uğrayacağına, iyi zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada lüks lamba görmek gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine işarettir.

Rüyada gökyüzünde lamba görmek muradın gerçekleşeceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada kırık lamba görmek birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine inanılır.

Rüyada lamba avize görmek aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, sorunların sürekli artacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada lamba tamir etmek eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanmış lamba görmek bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yanmayan lamba görmek kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, zevkli ve güzel hale geleceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments