Rüyada lacivert üniforma görmek

Rüyada lacivert üniforma görmek âlim kimselerden feyz alacağına, şansının açılacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine ve kötü bir kişi olup herkesi korkutarak para kazanacağına, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada lacivert üniforma gördüyseniz:

  • Gayretleriniz size sunabilecekleri olan bir kişiyi etkilemenizi sağlayabilir.

Rüyada lacivert üniforma görmek bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, o kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada üniforma görmek eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada polis üniforma giymek her anlamda güçleneceğine, rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz üniforma görmek uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada askeri üniforma giymek ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine tabir olunur.

Rüyada mavi üniforma görmek bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı üniforma giymek yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, ayrıcalık elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı üniforma görmek kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments