Rüyada kuzu gezdirmek

Rüyada kuzu gezdirmek kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan rüya sahibinin elindeki malları çıkaracağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların allah katında kabul edileceğine, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, mirasa inanılır.

Rüyada kuzu gezdirmek gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiyle ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir veya yakındaki bir kişiyle farklı boyutta bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Rüyada kuzu gezdirmek üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına inanılır.

Rüyada kuzu emzirmek bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuzu pişirmek işlerini düzene sokacağına, hayallerine kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine delalet eder.

Rüyada kuzu kucaklamak bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine alamet eder.

Rüyada kuzu okşamak sorunlarını unutacağına, ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine delalet eder.

Rüyada kuzu yemek işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına delalettir.

Rüyada kuzu sağmak verilen sözlerin yerine getirileceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kuzu satmak sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, aksiliklerin bu sayede aşılacağına, çok uzun bir zaman bu durum ile ilgilenmesi gerektiği için yeni çalışmalar yapmak ve yeni projeler ortaya koymak gibi şeylere ara vereceğine ve bu yüzden iş hayatındaki sorunların artacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments