Rüyada kuzenini korumak

Rüyada kuzenini korumak çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, problemlere çözüm bulunacağına ve zor günlerin biteceğine, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine, sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına, şansının açılacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine alamet eder.

Rüyada kuzenini korumak gördüyseniz:

  • Geleceğe yönelik girişimlerden veya yatırımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada kuzenini dövmek dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuzenini korumak dinden çıkacağına, böylece yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuzenini ölmüş görmek kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin kuzenini görmek adeta sinirden küplere bineceğine, işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine yorulur.

Rüyada kuzenini hamile görmek işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, kötü olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada ölen kuzenini görmek hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına alamet etmektedir.

Rüyada annemin kuzenini görmek bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuzenini kurtarmak oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments