Rüyada kuyuya atılmak

Rüyada kuyuya atılmak çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, ancak daha sonra sorunların aşılacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada kuyuya atılmak gördüyseniz:

  • Sizin için önemli konularda bazı girişimlerde bulunabilir veya övünebileceğiniz davranışlarınızla ön plana çıkabilirsiniz.

Rüyada kuyuya atılmak parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine işaret eder.

Rüyada karanlık kuyuya düşmek elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada kuyuya para düşürmek sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına işarettir.

Rüyada çamurlu kuyuya düşmek başının belaya girmeyeceğine, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine işarettir.

Rüyada kuyuya düşerken kurtulmak hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına, elinden gelen herşeyi yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyuya düştüğünü görmek ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına, çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyuya indiğini görmek sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine delalettir.

Rüyada kuyuya taş atmak kazancının artacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments