Rüyada kuşun yumurtladığını görmek

Rüyada kuşun yumurtladığını görmek işinden evine gidip geleceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, dualarının kabul olacağına, yakın akrabadan gelecek habere, sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, rahatsızlık duyulacağına inanılır.

Rüyada kuşun yumurtladığını gördüyseniz:

  • Yapacağınız bir yanlış sonucu gelişmelerin tümünü engelleyebilirsiniz.

Rüyada kuşun yumurtladığını görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada bir kuşun yumurtladığını görmek hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, yolculuğa yorulmaktadır.

Rüyada tavuk yumurtladığını görmek kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına, sütü az olan ve sütü olmayan bir ineği sağmaya çalıştığınızı görmeniz ise, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada kazın yumurtladığını görmek kişinin alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada papağanın yumurtladığını görmek çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, önemli bir lider haline geleceğine işaret eder.

Rüyada beyaz tavuğun yumurtladığını görmek zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına işarettir.

Rüyada kuşun kaçtığını görmek işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine yorulur.

Rüyada kuşun öldüğünü görmek sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments