Rüyada küs olduğun kişiyi öpmek

Rüyada küs olduğun kişiyi öpmek edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, üzüleceğine, pişman olacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, ruhunun şifa bulacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, tüm sorunlarının biteceğine, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, çok büyük bir acı duyacağına yorulur.

Rüyada küs olduğun kişiyi öpmek gördüyseniz:

  • Sezgileriniz iş hayatınızda başına gelebilecek riskleri en aza indirmenizi sağlayacak.

Rüyada küs olduğun kişiyi öpmek gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına rivayet eder.

Rüyada küs olduğun kişiyi dövmek uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kendi işini kurup başına geçeceğine inanılır.

Rüyada küs olduğun bir kişiyi görmek aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada sürekli küs olduğun kişiyi görmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada küs olduğun kişiyi görmek sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, insanların yolunu aydınlatacağına, onlara hocalık edeceğine rivayet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle bayramlaşmak işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğun birisine sarılmak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine işarettir.

Rüyada küs olduğun eve gitmek bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments