Rüyada kurumuş tütün görmek

Rüyada kurumuş tütün görmek yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, bahtının da çok parlak olacağına, şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sağlığının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine yorulur.

Rüyada kurumuş tütün gördüyseniz:

  • Ya şu anki ilişkilerinizdeki problemler çözülecek ya da yeni bir ilişki içine girerek daha mutlu olacaksınız.

Rüyada kurumuş tütün görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, çocuk sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada tütün yemek hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, tövbelerin kabul olacağına yorulur.

Rüyada tütün kazmak aile bireylerinin arasının açılacağına, işindeki verimliliğinin artacağına delalet eder.

Rüyada tütün çapalamak sıkıntıların büyüyeceğine, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine rivayet eder.

Rüyada tütün ekmek mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına rivayet eder.

Rüyada tütün satmak rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine işaret eder.

Rüyada tütün almak sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil tütün görmek zor bir hayat sürmeye başlayacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments