Rüyada kuru tahta görmek

Rüyada kuru tahta görmek gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, kötü sözler duyulacağına, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine yorulur.

Rüyada kuru tahta gördüyseniz:

  • Köklü değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada kuru tahta görmek çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada tahta temizlemek işinde büyük başarılar alacağına, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tahta yemek onlar sayesinde kalkınacağına, ilerleyeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına delalettir.

Rüyada tahta ev almak aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tahta görmek gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tahta valiz görmek güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına, yaşamının yoluna gireceğine, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına inanılır.

Rüyada tahta kapı silmek kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, ekmeğine leke süreceğine delalettir.

Rüyada tahta evde olmak hanesine huzurun dolacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments