Rüyada kuru pirinç görmek

Rüyada kuru pirinç görmek allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, güzel sözler işiteceğine, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, sahip olduğu kılları sattığını gören kişinin de allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuru pirinç gördüyseniz:

  • Kendinize bir hediye alabilirsiniz.

Rüyada kuru pirinç görmek dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada pirinç ve kuru fasulye görmek eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, cesaret gerektiren işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuru kayısı ve kuru üzüm görmek aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa, ticarette zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pirinç yutmak iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, sevdiği kişiden ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada pirinç kaynatmak tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada pirinc yemek sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına, düzeninin yıkılmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada pirinç karıştırmak verilen bütün emeklerin heba olacağına, söylediklerinin çıkacağına yorulur.

Rüyada pirinç haşlamak ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına, hayırlı bazı adımlar atacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments