Rüyada kumlu denizde yüzmek

Rüyada kumlu denizde yüzmek çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, itibar, güç ve para kaybedeceğine, gözden düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, aile bireylerinden biri ile tartışacağına işaret eder.

Rüyada kumlu denizde yüzmek gördüyseniz:

  • Konuşmaktan çok icraate önem vermeniz size yardımı dokunabilecek veya sunacak şeyleri olan kişileri etkilemenizi sağlayabilir.

Rüyada kumlu denizde yüzmek kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine ve büyük, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kumlu toprak görmek yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, çok hayırlı adımların atılacağına alamet eder.

Rüyada kumlu para görmek uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kumlu su görmek sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına yorulur.

Rüyada kumlu tuvalet görmek bir sebeple hem çok şaşıracağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada ayakları kumlu görmek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına işaret eder.

Rüyada kumlu dere görmek elinin bollaşacağına, rızkının da genişleyeceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına inanılır.

Rüyada kumlu ayak görmek etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan rüya, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri rüya sahibini arkadan vurmak için kullanacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments