Rüyada kum almak

Rüyada kum almak zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kum almak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiler gözünüze ısrarcı ya da inatçı görünebilir.

Rüyada kum düzeltmek mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kum biriktirmek hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada kum eşmek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, başarılarının hiçe sayılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kum cekmek eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine rivayet eder.

Rüyada kum almak kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine yorulur.

Rüyada kum satmak huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına tabir olunur.

Rüyada kum silkelemek kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, bu sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına inanılır.

Rüyada kum küremek az maliyetle ticarete atılacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments