Rüyada kulpsuz kapı görmek

Rüyada kulpsuz kapı görmek kurulan hayallerin yıkılacağına, bunun da rüya sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine, deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine, hayır işleri ile uğraşılacağına delalet eder.

Rüyada kulpsuz kapı gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yeri değiştirebilir veya yaşadığınız yerde ufak tefek değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada kulpsuz kapı görmek geçmişin kötü izlerinin silineceğine, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına işaret eder.

Rüyada kulpsuz altın görmek gelecekte yüzünün güleceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına işaret eder.

Rüyada kulpsuz fincan görmek yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, kendisini iyi hissedeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapı kapı dolaşmak maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına işaret eder.

Rüyada kapı gitmek parasına da para ekleyeceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada üç kapı açmak uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kapı çıkarmak yanlış bir adım sonrasında sosyal ilişkilerinin bir anda bozulacağına, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına işarettir.

Rüyada kapi çalmak sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments