Rüyada kulakta küpe görmek

Rüyada kulakta küpe görmek tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem rüyayı gören kişinin kendisini toparlayamayacağına, borç ödemeye, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kulakta küpe gördüyseniz:

  • Durum ne derece zor olursa olsun sonunda gayretiniz oranında başarılısınız.

Rüyada kulakta küpe görmek yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada tek kulakta küpe görmek ticarette yol katedeceğine, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine işaret eder.

Rüyada kulakta altın küpe görmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada kulakta yara görmek daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine tabir olunur.

Rüyada kulakta kene görmek eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına işarettir.

Rüyada kulakta sivilce görmek başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına, insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü birine alamet etmektedir.

Rüyada kulakta delik görmek maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada kulakta kurt görmek kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments