Rüyada kulak yıkatmak

Rüyada kulak yıkatmak atılan adımların ferahlığa çıkacağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine işarettir.

Rüyada kulak yıkatmak gördüyseniz:

  • Yeni şeyler deneyebileceğiniz, yeni kültürler tanıyabileceğiniz veya yeni yerler görebileceğiniz fırsatlar yüzünü göstermeye başlayabilir.

Rüyada kulak çöpüyle kulak temizlemek kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kulak yalamak yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, büyük bir işin sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kulak kesilmek güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kulak deldirmek maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına delalet eder.

Rüyada kulak tıkamak işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına, başarılarının kalıcı olacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada kulak yıkatmak gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada kulak içi görmek fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine işarettir.

Rüyada kulak kan görmek şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, hayatının yolunda gideceğine, insanlarla arasının iyi olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments