Rüyada kulak deliği görmek

Rüyada kulak deliği görmek kararlarına saygı duyulacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, el attığı birçok işte zarar edeceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ters giden olayların düzeleceğine işaret eder.

Rüyada kulak deliği gördüyseniz:

  • İletişim ağınızı genişletmeniz eski bir tanıdığınzla biraraya gelme şansı yakalamanızı sağlayabilir.

Rüyada kulak deliği görmek sorunlarından kurtulacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada kulak çöpüyle kulak temizlemek çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, mesleğinde çok başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada anahtar deliği görmek keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada kapı deliği görmek işlerinin açılacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada bir deliği kapatmak hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına delalet eder.

Rüyada makat deliği görmek huzurun kaçacağına, rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada göbek deliği temizlemek siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada iğne deliği görmek maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments