Rüyada kulak çöpü görmek

Rüyada kulak çöpü görmek ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine inanılır.

Rüyada kulak çöpü gördüyseniz:

  • Sizi kötü göstermek isteyen kişiler olabilir.

Rüyada kulak çöpü görmek hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, maddi açıdan büyük zarar edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada balık çöpü görmek tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kulak çöpüyle kulak temizlemek çocuklar gibi mutlu olacağına, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına inanılır.

Rüyada yemek çöpü görmek kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine ve hayatının toparlanacağına, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kibrit çöpü görmek ekmek bulamayacağına, anne babayla ters düşüleceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, ortaklarla aranın bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada elma çöpü görmek zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına yorulmaktadır.

Rüyada kulak tıkamak mutlu ve huzurlu hissedeceğine, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına rivayet eder.

Rüyada kulak deldirmek heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments