Rüyada kulağının yara olduğunu görmek

Rüyada kulağının yara olduğunu görmek sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, aksiliklerin bu sayede aşılacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine, kazancın çoğalacağına, her konuda gelişme gösterileceğine, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kulağının yara olduğunu gördüyseniz:

  • Belli hedef veya isteklerinize ulaşmanızı sağlayabilecek destekleyici etkiler altındasınız.

Rüyada kulağının yara olduğunu görmek sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına yorulur.

Rüyada kulağının büyük olduğunu görmek biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına yorulur.

Rüyada kulağının kirli olduğunu görmek geçim sıkıntısı yaşanacağına, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına inanılır.

Rüyada dilinin yara olduğunu görmek sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, görgülü ve kültürlü olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dilinde yara olduğunu görmek bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına alamet eder.

Rüyada yüzünün yara olduğunu görmek ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına işarettir.

Rüyada dudakların yara olduğunu görmek amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına delalet eder.

Rüyada kulağın yara olduğunu görmek kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments