Rüyada kulağı kopmak

Rüyada kulağı kopmak üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, alım gücünün zayıflamayacağına, işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine işarettir.

Rüyada kulağı kopmak gördüyseniz:

  • Düşünmeyi bırakıp harekete geçmelisiniz.

Rüyada kulağı kopmak yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına tabir olunur.

Rüyada kulağı düşmek mutluluğunun daim olacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine delalet eder.

Rüyada kulağı ağrımak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine inanılır.

Rüyada kulağı çekmek hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, kısmetlerinin bollaşacağına, ticaretinin ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kulağı kepçe görmek sorunsuz geçeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada hayvan kulağı görmek verimli ve bereketli işler yapacağına, işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı yorulur.

Rüyada kuzu kulağı toplamak hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, şansın ve kısmetin kapanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedi kulağı görmek düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments