Rüyada kucağına başını koymak

Rüyada kucağına başını koymak zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına ve rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada kucağına başını koymak gördüyseniz:

  • Bırakın işler kendi akışında ilerlesin.

Rüyada kucağına başını koymak attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, dilediği gibi yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada başını birinin kucağına koymak girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına tabir olunur.

Rüyada kucağına uzanmak tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, bu sayede yüksek bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin kucağına oturmak işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölüyü kucağına almak eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada oğlunu kucağına almak özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kucağına kedi almak işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada birinin kucağına oturmak işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments