Rüyada kordonsuz saat görmek

Rüyada kordonsuz saat görmek verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, makam ve rütbe edineceğine, huzursuzluklara neden olacak sözlerin duyulacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kordonsuz saat gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız açısından yeni tanışmalara açıksınız.

Rüyada kordonsuz saat görmek keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada saat takmak böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına rivayet eder.

Rüyada saat çıkarmak sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, canının sıkılacağına yorulur.

Rüyada saat temizlemek anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada saat düşürmek kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada saat ayarlamak mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, yenileceğine, şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyada saat çalmak bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, kimseye minnet etmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada saat ve yüzük görmek yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aleyna

Rüyada kordonsuz saat ve açık mavi renkli yüzük hediye geldi sonra yüzüģü taktım