Rüyada kör bir adam görmek

Rüyada kör bir adam görmek sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, büyük kazanç sağlanacağına, hayırlı işlere girileceğine, önemli ve saygın birinden yardım alacağına işarettir.

Rüyada kör bir adam gördüyseniz:

  • Kısa bir seyahat hoş anılar üretebilir.

Rüyada kör bir adam görmek kendisi için mal mülk alacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kör yaşlı adam görmek istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına yorulur.

Rüyada kör adam görmek kişinin can derdine düşeceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kör bi adam görmek hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tek gözü kör adam görmek gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, hastalıkların haneden uzak olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir gözünün kör olduğunu görmek etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine yorulmaktadır.

Rüyada kör bir kadına yardım etmek moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, neşeli bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada bir arkadaşının kör olduğunu görmek yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine, başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments